Praca Martes Sport

Artikel-Bild

Martes Sport Sp. z o.o. Jesteśmy producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz sprzętu sportowego renomowanych firm: AQUAWAVE, ARENA, BEJO, COLMAR, COOL SLIDE, ELBRUS, HI-TEC, ICEPEAK IGUANA, IQ, MAGNUM, MARTES, NIKE ACCESSORIES. Dysponujemy szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. Trekking, sporty zimowe, pływanie, rower to jedne z wielu dyscyplin, dla których technologie stosowane w naszych produktach są w stanie zapewnić duży komfort i bezpieczeństwo.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawca-Kasjer sklep: Martes Sport Galeria Glogovia Wymagania: – Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy) – Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole – Doświadczenie w branży sportowej lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy będzie dodatkowym atutem. Kogo docenimy?

Osoby zaangażowane, zmotywowane, pełne entuzjazmu, lubiące zespołową pracę i inspirujące innych do pracy… Oferujemy: Pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku, Pracę w młodym zespole, pełną sportu i wyzwań Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń Motywacyjny system wynagrodzeń  oraz umowę o pracę Pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe ) CV proszę składać w sklepie Martes Sport w galerii Glogovia, ul. Piłsudskiego 19.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )