Kornecki

Firma „Kornecki” jest polskim producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego, młodzieżowego i damskiego znanego na terenie kraju i zagranicą. Siedziba firmy mieści się w Gnieźnie, zatrudniamy ponad 300 osób, rocznie produkujemy około 450 tys. par obuwia z wysokogatunkowych skór naturalnych i tworzyw, dostarczamy nasze obuwie do ponad 650 sklepów multibrandowych na terenie Polski. Jesteśmy jednym z kilku liczących się Zakładów Produkcji Obuwia na rynku krajowym, a w ścisłej czołówce producentów Polskich oferujących tak szeroki wachlarz asortymentu dla dzieci w 4 grupach wielkościowych niemowlęca, po niemowlęca, przedszkolna i szkolna w przedziale 1-15 lat, oraz młodzieżowego dla dziewczyn i chłopców, i damskiego produkowanego pod marką Veronii.

Proponujemy obuwie dla całej rodziny, nasze produkty wyróżniają klientów – to z myślą o ich zadowoleniu tworzymy nasze wzory. Firma „Kornecki” rocznie wprowadza na rynek około 150 wzorów, a każdy w co najmniej trzech wersjach kolorystycznych. Doświadczenie wielu lat pracy pozwala na zaoferowanie naszym klientom, wzorów spełniających ich oczekiwania co do wygody, bezpieczeństwa i komfortu obuwia oraz dopasowania do anatomii stopy co jest istotne w obuwiu dziecięcym.

Przywiązujemy szczególną uwagę do promowania naszych produktów jako ”Polskie” wykonane z materiałów dobrej jakości z atestami.

Nasza ugruntowana pozycja producenta obuwia, oraz sprzedaż na bardzo dobrym poziomie, daje nam możliwość rozszerzania działalności poprzez tworzenie sieci Salonów Firmowych „Kornecki” w centrach handlowych na terenie Polski. Obecnie mamy otwarte 19 Salony Firmowe.

Salon nr 1 C.H. Galeria Gniezno

Salon nr 2 C.H. Galeria Leszno

Salon nr 3 C.H. Galeria Glogovia

Salon nr 4 C.H. Galeria Nad Jeziorem Konin

Salon nr 6 C.H. Galeria Tęcza w Kaliszu

Salon nr 7 C.H. Galeria Wisła w Płocku

Salon nr 8 C.H. Galeria Ostrovia w Ostrowie Wlkp.

Salon nr 10 C.H. Nova Park w Gorzowie Wlkp.

Salon nr 11 C.H. Jantar w Słupsku

Salon nr 13 C.H. Arkady Wrocławskie

Salon nr 14 C.H. Galeria Solna w Inowrocławiu

Salon nr 15 C.H. Atrium Koszalin

Salon nr 17 C.H. Galeria M1 Zabrze

Salon nr 18 C.H. Focus Mall Zielona Góra

Salon nr 19 C.H. Galeria M1 Łódź

Salon nr 20 C.H. Galeria Rzeszów

Salon nr 21 C.H. Gemini Park w Tarnowie

Salon nr 22 C.H. Gemini Park w Bielsku-Białej

Salon nr 24 C.H. Korona w Kielcach

 

Artikel-Bild

-Dzieci-

Godziny otwarcia:

Pn - Sb: 09:00 – 21:00
Nd: 10:00 - 20:00


Internet: www.kornecki.com.pl