Sporting

Firma Sporting już od ponad 23 lat działa na rynku głogowskim oferując bardzo szeroki asortyment wiodących marek światowych takich jak: Adidas ,Nike, Reebok, Puma , Wrangler i Lee a także marki outdoorowe North Face ,Outhorn , Columbia i wiele innych związanych z aktywnym trybem życia. Nasza oferta zmienia się w ciągu roku i zależnie od  sezonu dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów oraz wymagań rynku. Poprzez nasze działania pragniemy rozbudzić wśród naszych klientów zamiłowanie do sportu oraz aktywne jego uprawianie.

Już od marca 2017 zaczniemy swoją działalność w GALERII GLOGOVIA

Pierwszy powstanie sklep Wrangler i Lee! Odzież jeansowa jest jedną z marek, którą już zajmujemy się od 1993 roku. Sklep Wrangler i Lee będzie oparty na projekcie zgodnym z najnowocześniejszym konceptem w Polsce.

W dalszym etapie zmian jakie nas czekają w roku 2017 jest otwarcie sklepu sportowego Sporting Premium! Tutaj przygotowujemy dla naszych klientów całkowicie nowe rozwiązania pod katem projektowym oraz marki ,które do tej pory z nami jeszcze nie współpracowały.  Sierpień 2017 jest planowanym terminem otwarcia tego sklepu.

 

Misja firmy Sporting

Misją firmy jest wspieranie aktywnego trybu życia naszych klientów poprzez profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu.

Nieustanny rozwój naszych pracowników jest gwarancją kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest zmotywowanie jak największej liczby ludzi do aktywności fizycznej.

 

 Będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej o terminie otwarcia salonu.

Artikel-Bild

-Sport-

Godziny otwarcia:

Pn - Sb: 09:00 – 21:00
Nd: 10:00 - 20:00