Cinema3D

Artikel-Bild

PORANKI – „L.O.L. Surprise” po raz pierwszy na wielkim ekranie

 Wspaniała filmowa przygoda z lalkami L.O.L. Surprise – pierwszy raz w Polsce na wielkim ekranie! W każdy weekend oraz w wybranych kinach – również w dni powszednie – obejrzycie je podczas Poranków dla najmłodszych widzów.

L.O.L. Suprise to znana maluchom na całym świecie seria zabawek, której największy urok polega na… odkrywaniu niespodzianki. Każdy, a zwłaszcza nasze pociechy, lubi miłe zaskoczenia. Już samo rozpakowywanie prezentu jest dużą frajdą. W przypadku serii L.O.L. Surprise odkrywanie przebiega w wielu fazach, których zwieńczeniem jest odkrycie, jaki bohater czeka w środku!

Tym razem mówimy naprawdę o nie lada niespodziance! Któżby się bowiem spodziewał, że laleczki L.O.L Surprise trafią na wielki ekran kinowy! To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów serii, zwłaszcza że twórcy filmów przygotowali dla nich dodatkowe atrakcje.

W prezentowanej podczas „Poranków” filmach wezmą udział ulubieńcy dzieci z serii L.O.L. Surprise Boys, Under Wraps, #Hairgoals i nie tylko. Niesforny chłopiec Punk Boi, olśniewająca Queen Bee i miłośniczka pływania Vacay Babay zabiorą maluchy w niesamowitą filmową podróż do ich świata. Pojawi się też quiz z udziałem gwiazd Internetu Tahani i Mykal-Michelle, będzie można poznać super figury taneczne i bawić się wspólnie, odgrywając najlepsze momenty z L.O.L. Surprise.

Opisy prezentowanych odcinków:

Calling All B.B.S:

Życie wypełnione niespodziankami L.O.L. Surprise – tak Tahani i Mykal-Michelle świętują osiągnięcie miliona subskrypcji na YouTube!

Filmiki z serii MAKEOVER # SPLAM:

W salonie metamorfoz Emily i laleczki z gangu szykownych bobasów The Glam Squad nadadzą całkowicie nowy wygląd pewnej szczęściarze. Avyanna świetnie się bawi przymierzając najnowsze kreacje, poznając sposoby stylizacji fryzur i makijażu. Może nawet otrzyma od gwiazd L.O.L. Surprise jakiś prezencik?!

Filmiki z animowanej serii UNDER WRAPS STOP MOTION (animacja poklatkowa):

Przezabawna Pop Heart razem z brokatową Bling Queen wybierają się na pełną przygód wyprawę L.O.L. Surprise! Razem muszą pokonać wiele przeszkód, by dotrzeć do dwóch tajemniczych detektywów poszukujących zaginionego zwierzątka!

Czas trwania: 63 min.