KNO 22.08.2023

„Kino na Obcasach” odbędzie się 22 sierpnia o godz. 19.00

Teściowie 2” trzy tygodnie przed premierą podczas „Kina na Obcasach” w Multikinie!

22 sierpnia podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się przedpremierowy pokaz komedii „Teściowie 2”. Bilety na sierpniowe wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć trzy tygodnie przed premierą komedię „Teściowie 2”! 22 sierpnia podczas cyklu „Kino na Obcasach” zostanie zaprezentowana kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów jak i krytyków komediowego hitu „Teściowie”. W rolach głównych występują: Izabela Kuna, Adam Woronowicz, Maja Ostaszewska i Eryk Kulm Jr.


Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.


Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało prezenty*, a wśród nich: bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, kosmetyki od firmy Ziaja, bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, bony rabatowe 10% od HP na zakup laptopów z rodziny Envy i Spectre w sklepach Euro RTV AGD, półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, voucher na zakup Creative ZenAir – bezprzewodowe słuchawki z ANC za 149zł zamiast 209zł, w sklepie morele.net, voucher na zakup Creative Muvo Go – odporny na wodę, przenośny głośnik Bluetooth w cenie 249 zł zamiast 309zł, voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), FuzeTea.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 22 sierpnia o godz. 19.00 w Multikinie

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens.

Miesięcznik „Zwierciadło” to polski luksusowy magazyn dla kobiet. Co miesiąc proponuje pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje i fotoreportaże ze świata. To kultura w najlepszym wydaniu.Zwierciadlo.pl

Bilety na „Kino na Obcasach” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

*W prezentach znajdą się wybrane produkty. Prezenty mogą się od siebie różnić.