media expert

Media Expert jest największą siecią elektromarketów w Polsce, obecną dziś w ponad 300 miastach na terenie całego kraju. Sieć oferuje najnowsze produkty segmentu RTV i AGD, a także laptopy, tablety, smartfony i sprzęt fotograficzny. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

 

Elektromarkety Media Expert zapewniają transport i serwis, utylizację starego sprzętu, realizację indywidualnych zamówień oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu. Klienci mogą liczyć również na atrakcyjne promocje, wyprzedaże i wygodne systemy ratalne. Partnerami strategicznymi marki w kontekście usług kredytowych są renomowane instytucje finansowe.

 

Sieć wyznacza standardy obsługi klienta. Media Expert jest laureatem m.in. nagrody Grand Prix – Laur Konsumenta 2016 i Konsumenckiego Lidera Jakości Grand Prix 2015. W 2016 roku, sieć trzeci raz z rzędu znalazła się w gronie trzech podmiotów nominowanych do prestiżowej nagrody Retailers’ Awards. Najlepszych najemców centrów handlowych w podziale na kilkanaście kategorii wyłania jury podczas uroczystej gali w ramach corocznego Shopping Center Forum Winter Edition.

 

Media Expert zatrudnia ok. 6 tys. pracowników.

 

Więcej informacji: www.mediaexpert.pl

http://sklepy.mediaexpert.pl/

 

Artikel-Bild

-Multimedia - prasa-

Godziny otwarcia:

Pn - Sb: 09:00 – 21:00
Nd: 10:00 - 20:00


Telefon: 768315220